EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w listopadzie
EiS 11/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 05/2016 - DVD + ONLINE

 

EiS 12/2015 - DVD + ONLINE Znajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu (przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku).

 

 EiS 05/2016 - DVD

 

Software w pełnej wersji

Audiority TS-1 CM
TS-1 CM to najnowsza wtyczka służąca do kształtowania transjentów, przeznaczona dla komputerów Mac i PC. Bazuje ona na komercyjnej Audiority TS-1 Transient Shaper, pozwalając z najwyższą jakością kształtować parametry ataku i wybrzmiewania. Dzięki temu można np. wydobyć efektowny początek dźwięku stopy, uwypuklić wybrzmiewanie werbla, przytępić barwę zbyt natarczywych brzmieniowo instrumentów klawiszowych czy pogrubić partię gitary. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie 120.


Bezpłatne sample

Cinematic Drama
Pojedyncze dźwięki i pętle wchodzące w skład naszego majowego pakietu bezpłatnych sampli doskonale nadają się do wykorzystania w ścieżkach dźwiękowych do filmów i klimatycznej muzyce. W sumie otrzymujesz do dyspozycji 917 wolnych od jakichkolwiek opłat sampli, a ich opis znajdziesz na stronie 122.


Zakurzone bity

Chcesz uzyskać klimat klasycznych bitów z lat 60. i 70., które świetnie pasują do wielu współczesnych kompozycji, bez dość niebezpiecznego prawnie samplowania z czarnych płyt? Możesz takie bity zrobić samemu – potrzebujesz jedynie instrumentu będącego emulacją zestawu perkusyjnego. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem wydaje się wykorzystanie samplera z próbkami dźwięków o charakterze vintage, ale nie jest to niezbędne. Na płycie DVD oraz wśród materiałów online znajdziesz wszystkie przykłady audio, MIDI oraz tutoriale wideo związane z programowaniem pięciu najbardziej charakterystycznych partii perkusyjnych. Artykuł na ten temat zamieszczamy na stronie 68.


29-04-2016  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----