EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w listopadzie
EiS 11/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 11/2016 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu (przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku).

 

 EiS 11/2016 - DVD + ONLINE


Bezpłatne sample

Loopmasters CM Collection
Królowie sampli z firmy Loopmasters mają w swojej ofercie najwyższej klasy soundware, pod postacią ogromnego, i stale powiększającego się zbioru różnego typu pakietów. Z ich najnowszych produktów powstała nasza listopadowa kolekcja Loopmasters CM, zawierająca łącznie 1 GB materiałów pod postacią sampli i pętli. W jej skład wchodzą elementy pochodzące z 22 wydawnictw komercyjnych, a można je wykorzystać w różnego typu produkcjach muzycznych. Czytelnicy wydania drukowanego znajdą ten materiał na dołączonej płycie DVD, ale mogą go też – podobnie jak osoby, które wybrały dowolną wersję cyfrową – pobrać ze strony media.avt.pl.


Software w pełnej wersji

•  PSPaudioware cmDelay
Po raz pierwszy udostępniamy wraz z naszym magazynem bezpłatny, w pełni funkcjonalny produkt polskiej firmy PSPaudioware. Jest to nieznacznie tylko uproszczona, ale wciąż ekstremalnie funkcjonalna wersja genialnego procesora stompDelay, który w naszym teście opublikowanym w maju 2016 roku otrzymał znak Nasz Typ i wyrasta na kolejną legendarną wtyczkę spod znaku PSP. Korzystając z cmDelay można uzyskać wszystkie typy efektów bazujących na opóźnieniu sygnału (z pełną emulacją taśmowego toru zapisu/odczytu) oraz jego modulacji na wszelkie możliwe i niemożliwe sposoby. Na DVD i wśród materiałów online znajdziecie szereg filmów oraz plików audio, które pozwolą Wam opanować obsługę tej wtyczki i wykrzesać z niej nieprawdopodobne wręcz dźwięki. Szczegółowy opis prezentujemy natomiast na stronie 104.


Mały Modularz

Marcin Staniszewski nie ustaje w poszukiwaniu coraz ciekawszych modułów w postaci Eurorack. Tym razem prezentuje Wam urządzenia z bliskiej Łotwy i dalekiej Kanady – obydwa tuż po opuszczeniu taśmy produkcyjnej. Łotewski Erica Synths Synth Voice to półmodularny, jednogłosowy syntezator o strukturze półmodularnej, który obecnie dostępny jest wyłącznie w opcji do samodzielnego montażu. Z kolei kanadyjski Hexinverter Mutant BD-9 to analogowy moduł bębna, inspirowany klasyczną maszyną perkusyjną Roland TR-909. Jest modułem stopy elektronicznej, ale w praktyce może zmieniać się, niczym kameleon, w tomy, bas albo drona.


Warsztaty
 
W tym miesiącu Maciej Polański, który jest autorem cyklu prezentującego praktyczne zastosowania systemu Native Instruments Maschine pokazuje, w jaki sposób można wykorzystać funkcjonalność tego instrumentu do tworzenia przejść w muzyce dance. W tym wypadku opierają się one na zastosowaniu przestrajanego częstotliwościowo filtru górnoprzepustowego (np. w partii basu), a prezentacja odnosi się do takich aspektów jak m.in. rejestracji automatyki sterującej jego pracą oraz jej edycja.

 


31-10-2016  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----