EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w grudniu
EiS 12/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 02/2017 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku.

 EiS 02/2017 - DVD + ONLINE

 


Bezpłatne sample

Gangster Stings
Filmy gangsterskie mają swój określony klimat, narzucony przez amerykańskie produkcje z lat 30. minionego wieku. Ten pakiet zawiera całą gamę specyficznych, jazzowych akordów, które bazują na smyczkach, trąbkach z tłumikiem i odpowiednio brzmiącym pianinem. Jest też szereg innych pętli i dźwięków o brzmieniu typowym dla epoki noir - w sumie ponad 500 sampli.


Songwriter's Toolkit

Pakiet ten znajdziecie wyłącznie na naszej stronie http://media.avt.pl, a przeznaczony jest on głównie dla wokalistów samodzielnie tworzących własne piosenki. Znajdziecie w nim ponad 1.200 doskonale brzmiących pętli perkusyjnych, mocnych akordów i zagrywek gitarowych, masywnych sampli basu i całą gamę klasycznych brzmień klawiszowych (akustycznych i elektrycznych).


Przetwarzanie wielopasmowe

Prezentacje audio i materiały wideo związane z zamieszczonym na stronie 54 artykułem na temat zastosowania wielopasmowego przetwarzania materiału muzycznego - głównie kompresji, ale również takich procesów jak saturacja, pogłos czy delay.


Software w pełnej wersji

Acustica Audio Pink CM
Przygotowując wersję CM swojej wtyczki programiści z Acustica Audio wyekstrahowali z komercyjnego Pink sekcję korektora. Podobnie jak EQ w komercyjnym odpowiedniku, Pink CM powstał z inspiracji konstrukcją sprzętowego korektora API 550A, oferując cztery pasma niesamowicie brzmiącej korekcji, oraz układ przedwzmacniacza, pozwalający nadać materiałowi analogowego posmaku i charakteru.


Mały Modularz

Prezentacje wideo dwóch modułów w formacie Eurorack. Twisted Electrons Octopus wydaje się banalną wręcz konstrukcją, ale to niezastąpione narzędzie, za pomocą którego statyczne patche zmieniają się w tętniące życiem potwory.
Z kolei XAOC Devices Kamieniec nawiązuje do klasycznych konstrukcji flangerów z lat 70', a dodatkowo oferuje potężny filtr.


Warsztaty

NI Maschine umożliwia miks i realizację projektów na profesjonalnym poziomie, przy wykorzystaniu wyłącznie oprogramowania i pokładowych narzędzi. Jednocześnie sam proces bardziej przypomina pracę na konsoli analogowej niż w typowym programie DAW.


Opowiadanie dźwiękiem

Materiał nagrany w dzielnicy Watts, o którym Peter Bawiec pisze w artykule zamieszczonym na stronie 84.


Testy

Posłuchajcie efektów pracy testowanych w tym miesiącu produktów: mikrofonu pojemnościowego Warm Audio WA-87, intrygującej maszyny perkusyjnej, kontrolera i samplera Zoom ARQ, a także profesjonalnego aranżera Korg Pa4X.


Nowe Bity

Live act w wykonaniu Rafała Iwańskiego, jednego z naszych rozmówców w cyklu Nowe Bity, który jako X-Navi nagrał album Technosis, gdzie przestrzega nas przed nadmiernym przywiązaniem do technologii. Materiał wideo nagrał i zmontował Łukasz Wodyński.


27-01-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----