EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w grudniu
EiS 12/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 03/2017 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku.

 EiS 03/2017 - DVD + ONLINE

 

 

Bezpłatne sample

Transition Tools
Nasz marcowy pakiet sampli pozwoli Ci uzyskać efektowne przejścia w aranżacji. Są to materiały pod postacią pojedynczych plików i pętli, jak zawsze całkowicie bezpłatne dla naszych Czytelników. Pakiety zostały stworzone przez zespoły kreatorów brzmień z Cyclick i Groove Criminals. Szczegółów szukaj na stronie 115.
CM Guitar Loops
Pakiet ten znajdziecie wyłącznie na naszej stronie media.avt.pl, a jest to w sumie 1.860 plików WAV z różnego typu samplami gitarowymi, starannie wybranymi z kilku naszych poprzednich kolekcji. Oprócz pojedynczych sampli, gotowych do załadowania ich do samplera, w zestawie znajdziecie też szereg różnego typu zagrywek pod postacią pętli: Raw, Tick-tock, Slow i Nylon.


MEDIA

Mniej znaczy więcej
Prezentacje audio i materiały wideo związane z zamieszczonym na stronie 66 artykułem na temat różnego typu zabiegów, których celem jest "odchudzenie" zbyt rozbudowanych sesji w programie DAW, głównie na płaszczyźnie strukturalnej, jak też pod kątem zastosowanych efektów


Software w pełnej wersji

AutoTonic CM
Opracowany przez austriackiego programistę, Clemensa Slamę, AutoTonic CM to zaawansowany funkcjonalnie procesor do transpozycji nut MIDI w czasie rzeczywistym, bardzo skutecznie dopasowujący to, co gramy na klawiaturze MIDI, do tonacji skali, którą wybraliśmy. Opis na stronie 112.


Mały Modularz

Prezentacje wideo trzech modułów w formacie ­Eurorack (opis na stronie 98). Są to Erica Synths ­Logic, A Logic i SEQS, a pełnią one funkcję procesorów logicznych. Moduły takie często traktuje się po macoszemu, ale są one proste w obsłudze, a za ich pomocą można uzyskać bardzo dynamiczne i skomplikowane struktury – szczególnie jeśli chodzi o brzmienia perkusyjne.


Arpeggiator w Maschine

W ramach aktualizacji oprogramowania Maschine wprowadzono narzędzia pozwalające na wyzwalanie za pomocą padów dźwięków określonej skali, wielodźwięków oraz zestawów akordów. Pojawił się także bardzo funkcjonalny arpeggiator. Sprzężony z wyżej wymienionymi trybami wykorzystania klawiatury padowej może stanowić bardzo cenny dodatek w grze na żywo. Artykuł na ten temat publikujemy na stronie 102.


Testy

Posłuchajcie efektów pracy testowanych w tym miesiącu produktów: syntezatorów analogowych Arturia Matrix­Brute oraz Behringer DeepMind 12, a także porównania wirtualnego basu IK Multimedia MODO Bass z jego fizycznymi odpowiednikami.


Nowe Bity

Live act w wykonaniu Piotra Figiela, jednego z naszych rozmówców w cyklu Nowe Bity (strona 106). Materiał wideo nagrał i zmontował Wojciech Maga (Cinematography).


28-02-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----