EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w grudniu
EiS 12/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 04/2017 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku.

 EiS 04/2017 - DVD + ONLINE

 

 


Bezpłatne sample

Dystopian Drones
Długie, wybrzmiewające dźwięki, które mogą znaleźć zastosowanie zarówno w ambientowych kompozycjach utrzymanych w mrocznym klimacie, jak i jako dźwięki podkładowe w bardziej rytmicznych utworach. W materiałach dodatkowych znajdziecie też kolekcję CM Synth Presets obejmującą presety dla najpopularniejszych syntezatorów wirtualnych: Sylenth1, FM8, Massive i Serum. Na naszym serwisie media.avt.pl udostępniamy dodatkowo 1.987 sampli w stylu Nu Disco. Szczegóły na stronie 115.


Nowe Bity

Live act w wykonaniu ­duetu IwasHomeAnyway, którego twórcami są Bartek Prosuł i Nela Szadkowska (zdjęcia Jan Szewczyk). W najbliższym czasie nakładem Father And Son Records And Tapes ukaże się ich debiutancka EP-ka. Rozmowa z duetem na stronie 106.


Własna sygnatura brzmieniowa

Prezentacje audio i materiały wideo związane z zamieszczonym na stronie 66 artykułem na temat tworzenia własnej sygnatury brzmieniowej w oparciu o programy DAW i w zakresie produkcji muzyki elektronicznej.


Walka o miejsce w miksie

Prezentacja praktycznego zastosowania wtyczki korektora z pakietu iZotope Neutron w trybie eliminacji kolidujących częstotliwości na różnych ścieżkach w DAW. Szczegółowy opis na stronie 86.


Mały Modularz

Prezentacje wideo dwóch modułów w formacie Eurorack (opis na stronie 104). Są to podwójny oscylator cyfrowy Klavis Twin Waves i wielofunkcyjny moduł perkusyjny Vermona TwinCussion.


Software w pełnej wersji

The Orb CM
To nieziemsko brzmiący filtr w formatach VST i AU, kompletnie odmienny od wszystkich standardowych filtrów dolno- i górnoprzepustowych, jakie zapewne już masz w swojej kolekcji. Opis na stronie 112.


Funkcje Lock i Variation

W oprogramowaniu Maschine 2.6 odblokowano obsługę funkcji Lock i Variation, dotąd zarezerwowanych wyłącznie dla posiadaczy najnowszego Maschine Jam. Artykuł na ten temat publikujemy na stronie 97.


Testy

Posłuchajcie efektów pracy produktów testowanych w tym miesiącu: pakietu sekwencji perkusyjnych MIDI firmy Toontrack, procesora efektów i harmonizera TC Helicon Perform VK, kontrolera i instrumentu dętego Roland AE-10 oraz wtyczki Waves­factory TrackSpacer 2.0.


29-03-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----