EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w listopadzie
EiS 11/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 05/2017 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku.

 EiS 05/2017 - DVD + ONLINE

 

 


Bezpłatne sample

Shimmer & Sparkle
Blisko 700 MB brzmień, które można nazwać swoistymi muzycznymi błyskotkami. Znajdziecie wśród nich różnego typu partie arpeggio, dzwonki i wysoko brzmiące wypełniacze tła, które sprawią, że Wasze utwory wyraźnie ożyją w zakresie najwyższych pasm. Na naszym serwisie http://media.avt.pl udostępniamy dodatkowo 1 GB sampli w ramach pakietu CM Bonus Pop Pack. Szczegóły na stronie 106.


Nowe Bity

Live act w wykonaniu Pawła Pruskiego, funkcjonującego pod pseudonimem artystycznym Minoo (zdjęcia - Grzegorz Dąbek; montaż - Jarek Tokarski). Rozmowa z wykonawcą na stronie 98.


MEDIA

Tło muzyczne w filmie
Prezentacje audio i materiały wideo związane z zamieszczonym na stronie 66 artykułem na temat tworzenia własnych brzmień o charakterze pozwalającym na ich zastosowanie w produkcjach filmowych, a także w muzyce ilustracyjnej i ambientowej.
Warsztat: Revoice Pro
Nowy cykl prezentujący możliwości programu Synchro Arts Revoice Pro. Jest to jedno z tych narzędzi, które znajduje szerokie zastosowanie w profesjonalnych studiach nagrań oraz w postprodukcji muzycznej i filmowej. Odpowiadający materiałowi wideo artykuł zamieszczamy na stronie 96.
Mały Modularz
Prezentacje wideo dwóch modułów w formacie Eurorack (opis na stronie 90). Są to: cyfrowy efekt delay Plankton Electronics The Jellyfish oraz procesor efektów Tiptop Audio Fold Processor.


Software w pełnej wersji

Venomode Maximal 2 CM
Maximal 2 CM to potężny limiter do maksymalizacji poziomu sygnału (PC/Mac, VST/AU), oferujący mocno brzmiącą kompresję, ograniczanie i nasycanie w trybie taśmy analogowej. Opis znajdziesz na stronie 104.


Testy

Posłuchajcie efektów pracy testowanych w tym miesiącu produktów: cyfrowych organów Hammond XK-5, przedwzmacniacza lampowego Dizengoff Audio DA2, mikrofonu stereofonicznego Nowsonic Kamikaze Pro oraz systemu mikrofonowego Townsend Sphere L22.


02-05-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----