EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w grudniu
EiS 12/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 06/2017 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku.

 EiS 06/2017 - DVD + ONLINE

 

 

 
Bezpłatne sample

Orchestral Tension
Mega-pakiet zawierający różnego typu dźwięki orkiestrowe, w tym glissanda, staccata, tremola, pojedyncze akcenty całych grup instrumentalnych i całą masę innych dźwięków o charakterze orkiestrowym. Na naszym serwisie http://media.avt.pl udostępniamy dodatkowo 1,7 GB sampli w ramach pakietu Bonus Experimental Soundscapes Pt1. Szczegóły na stronie 106.


Nowe Bity

Live act w wykonaniu Wojtka Urbańskiego, znanego m.in. z projektu RYSY, funkcjonującego pod pseudonimem artystycznym Urbanski. Rozmowę z wykonawcą zamieszczamy na stronie 98.


Przejmij kontrolę


Korzystając z naszego przewodnika, zamieszczonego na stronie 60, będziesz mógł wykorzystać najlepsze cechy sprzętu i oprogramowania, stosując takie protokoły jak MIDI, SysEx czy CV.


Filtry wszechprzepustowe

Dzięki zrozumieniu zależności między fazą a częstotliwością i po zastosowaniu odpowiednich narzędzi, możemy zwiększyć głośność odczuwalną naszych ścieżek o co najmniej 3 dB, bez użycia jakichkolwiek kompresorów czy limiterów (artykuł na stronie 74). Wśród materiałów znajdziesz sygnały testowe pozwalające na przeprowadzenie własnych analiz.


Software w pełnej wersji

OverTone DSP AF2‑10-CM
Wraz z tym wydaniem naszego miesięcznika otrzymujesz za darmo czteropasmowy korektor w analogowym stylu, o wyjątkowej funkcjonalności i bardzo ciekawym brzmieniu. Opis tego procesora znajdziesz na stronie 104.


Warsztat: Reaper
 
Reaper jest znakomitym programem do montażu dźwięku. W wielu wypadkach sprawdza się znacznie lepiej niż dedykowane edytory audio, dając dostęp do funkcji, które trudno jest w nich znaleźć. Odpowiadający materiałowi wideo artykuł zamieszczamy na stronie 94.


Mały Modularz
 
Prezentacje wideo dwóch modułów w formacie Eurorack (opis na stronie 88). Są to: generator przebiegów i filtr ­Hexinverter Mutant Rimshot oraz lampowy oscylator i filtr stożkowy Metasonix RK4.


Testy

Posłuchajcie efektów pracy testowanych w tym miesiącu produktów: lampowego mikrofonu Sontronics Mercury, przenośnego miksera Roland Go-Mixer, przedwzmacniacza lampowego Behringer MIC500 USB oraz wirtualnego instrumentu Arturia Solina V.


30-05-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----