EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w listopadzie
EiS 11/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 07/2017 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku.

 EiS 07/2017 - DVD + ONLINE

 

 

 


Bezpłatne sample

Sampled Funk & Soul
Muzyka z czarnych płyt, wydana w latach 70., cieszy się olbrzymią popularnością wśród „łowców sampli”. Jest jednak z nią pewien problem – prawa autorskie twórców i właścicieli tej muzyki. Dlatego specjalnie dla Was stworzyliśmy pakiet, w którym znajdziesz materiał o niemal takim samym brzmieniu, ale całkowicie wolny od opłat, z możliwością jego wykorzystania w każdej produkcji amatorskiej i komercyjnej. Na naszym serwisie http://media.avt.pl udostępniamy dodatkowo 1,1 GB sampli w ramach pakietu Bonus Experimental Soundscapes Pt2. Szczegóły na stronie 106.
Nowe Bity
Lipcowe wydanie Nowych Bitów w wersji drukowanej (strona 94) ma szczególny, rocznicowy charakter (to już 4 lata!). Ale nie zapomnieliśmy o miłośnikach live actów – klip z występem na żywo artysty o pseudonimie Pepe. zrealizował Jan Szewczyk, a usłyszycie i zobaczycie niesamowicie dynamicznie wykonane utwory ­Homework oraz Francis.


MEDIA

Stwórz utwór house za darmo
Korzystając z naszego przewodnika, zamieszczonego na stronie 62, dowiesz się, jak wygląda klasyczna konstrukcja utworu w stylistyce Chicago house, a jednocześnie zobaczysz, w jaki sposób go stworzyć, wykorzystując wyłącznie darmowe oprogramowanie. Wśród materiałów dodatkowych znajdziesz filmy, pliki audio oraz gotowe sesje dla programu Ableton Live.
Warsztat - Reaper
Wideo ze szczegółową prezentacją praktycznego zastosowania mało znanej, ale niezwykle przydatnej funkcji Transient guides. Tworzona jest swoista siatka transjentów, która ułatwia pracę ze stretch markerami i znacząco przyspiesza wyrównywanie rytmiczne wszelkiego typu partii audio. Odpowiadający materiałowi wideo artykuł zamieszczamy na stronie 92.
Software w pełnej wersji - XILS-lab StiX CM
StiX CM to wirtualna maszyna perkusyjna, będąca uproszczoną wersją komercyjnej StiX, ale wciąż oferująca niesamowite możliwości w zakresie kreowania wszelkiego typu partii rytmicznych. Na DVD i online znajdziesz wideo z prezentacją każdego kroku opisanego w artykule na stronie 100, a samej wtyczki, którą w wersji dla komputerów Mac i PC udostępniamy całkowicie za darmo, szukaj w folderze XILS-lab StiX CM.


Mały Modularz

Prezentacje wideo dwóch modułów w formacie Eurorack (opis na stronie 84). Są to: zaawansowany sekwencer CV/Gate Copper Traces Seek oraz procesor logiczny z funkcją bramkowania Klavis Logica Gater. Autorem artykułu na temat tych urządzeń oraz filmów z prezentacją jest modularny guru na skalę intergalaktyczną, Marcin Staniszewski.


Testy

Posłuchajcie efektów pracy testowanych w tym miesiącu produktów: wszechstronnego syntezatora wirtualnego prosto z Turcji, KV331 Audio SynthMaster One, oraz japońskiego mikrofonu stereo – Audio-Technica AT8022.

 


29-06-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----