EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w grudniu
EiS 12/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 08/2017 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku.

 EiS 08/2017 - DVD + ONLINE

 

 

Bezpłatne sample

Stereo Toolkit
Ten zestaw sampli to swoisty zasobnik z narzędziami, które pozwolą wprowadzić do Twoich ścieżek odpowiednią dawkę oddechu i otworzą w nich przestrzeń. Znajdziesz w nim m.in. całą gamę przeznaczonych do pracy na warstwach dźwięków dronowych i plam dźwiękowych, odpowiednio rozmieszczonych w panoramie szumów, szeroko brzmiących barw organowych, rozłożystych przestrzennie klaśnięć i innych sampli perkusyjnych. Na naszym serwisie https://media.avt.pl udostępniamy dodatkowo 1,1 GB sampli w ramach pakietu Old-Skool Samples. Szczegóły na stronie 106.


Nowe Bity

W tym miesiącu spotykamy się z dwojgiem artystów: Grupa Etyka Kurpina oraz FOQL. Pierwszy z wymienionych to Adam Frankiewicz, którego znakiem rozpoznawczym są kolaże dźwiękowe tworzone za pomocą magnetofonów i taśm. O tym, jak taka praca wygląda w praktyce, możecie przekonać się, oglądając materiał wideo dostępny na DVD i online (zdjęcia i montaż Filip Antczak). Naszym drugim gościem jest FOQL, czyli Justyna Banaszczyk. Artykuł publikujemy na stronie 96.


Sztuka aranżacji

Wszyscy uwielbiamy układać bity, tworzyć brzmienia syntezatorowe, wyszukiwać zabójcze sample wokalne i miksować swoje pomysły aż do perfekcji. Jednak ostatecznie tym, co stanowi element łączący utwór ze słuchaczem, jest aranżacja – scenariusz wszystkich muzycznych wydarzeń w naszej kompozycji. Korzystając z naszego poradnika traktującego o tym, jak przekształcać proste pętle w złożone, ewoluujące utwory, dajesz sobie szansę na to, by tworzyć jeszcze lepsze nagrania. Artykuł znajdziesz na stronie 64.


Mały Modularz

Prezentacje wideo dwóch modułów w formacie Eurorack (opis na stronie 88). Są to: generator i rejestrator CV BASTL CV Trinity oraz wielofunkcyjny mikser audio XAOC Devices.


Software w pełnej wersji

Freestyle CM
Ekskluzywna edycja „stacji bazowej” dla wtyczek, jaką jest New Sonic Arts Freestyle (samą będąc jednocześnie wtyczką), oferująca wszystkie funkcje pełnej wersji, a ograniczenie w jej przypadku polega na tym, że współpracuje wyłącznie z wtyczkami instrumentalnymi i efektowymi z naszej kolekcji CM Plugins, którą uzupełniamy wraz z każdym kolejnym wydaniem naszego miesięcznika. Więcej na stronach 8 i 102.


30-07-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----