EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w grudniu
EiS 12/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Informacje


Konkurs ROE i EiS - rozstrzygnęty!

Konkurs ROE i EiS

W tegorocznym Konkursie Studium Realizacji Dźwięku ROE 2017, zorganizowanym przy wsparciu redakcji miesięcznika Estrada i Studio, zwycięzcą jest Daniel Grychotoł, który przesłał swój utwór "I Feel Train To You".
Kompozycja charakteryzuje się odważną realizacją i zastosowaniem różnego typu środków technicznych dla uzyskania ciekawego, nieszablonowego klimatu. Duże znaczenie miało również to, że w utworze pojawił się wokal. W tym przypadku podwójny – damski i męski.
Wokal jest tym elementem, który determinuje charakter utworu i nadaje mu określony wymiar – bez niego kompozycja wydaje się niepełna, a jej stworzenie na wysokim poziomie wymaga zastosowania artyzmu i techniki najwyższych lotów. Do tego dochodzi nieszablonowe podejście do tekstu, którego język można określić jako "ponglish"...
Zdobywca pierwszego miejsca otrzymuje w nagrodę możliwość bezpłatnej nauki w Dwuletniej Szkole Realizacji Dźwięku, prowadzonej przez Regionalny Ośrodek Edukacji. Nauka odbywa się w 4 miastach: Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Katowicach, a zwycięzca Konkursu ma prawo wyboru miejsca swojej nauki.

Drugie miejsce zdobył Robert Łucki.
Jego instrumentalna kompozycja charakteryzuje się bardzo interesującym nastrojem, zbudowanym w oparciu o ciekawie zaaranżowane elementy składowe i starannie dobrane barwy. Daje się też zauważyć precyzyjne i konsekwentne budowanie napięcia w utworze.
Zdobywca drugiego miejsca otrzymuje nagrodę w postaci rabatu w wysokości 20% na naukę realizacji dźwięku w Dwuletniej Szkole Realizacji Dźwięku, prowadzonej przez Regionalny Ośrodek Edukacji. Nauka odbywa się w 4 miastach: Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Katowicach, a zdobywca drugiego miejsca Konkursu ma prawo wyboru miejsca swojej nauki.

Informacje programowe związane z kierunkiem znajdują się na serwisie www.szkolyartystyczne.roe.pl (zakładka "kierunki nauczania").
Ogólne adresy ROE: www.roe.pl oraz www.facebook.com/szkolyartystyczneroe.


25-09-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----