EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w grudniu
EiS 12/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 10/2017 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku.EiS 10/2017 - DVD + ONLINE

 

 

 

Bezpłatne sample

Impact Factory
Pakiet zawierający takie dźwięki jak uderzenia, stuki, wybuchy, eksplozje i wiele innych. Wśród nich na pewno znajdziesz dźwięki podkreślające mocne momenty w Twoim utworze. Z kolei tylko na naszym ­serwisie https://media.avt.pl udostępniamy inny zestaw brzmień, nazwany Remix Toolkit. Za miesiąc opublikujemy jego drugą część. Opisy na stronie 108.

Nowe Bity

Jednym z architektów niedawno powstałej wytwórni Plaża Zachodnia jest Maciej Jaciuk, który miał okazję pracować w jednym z większych studiów nagrań w Chicago, a po powrocie do kraju grał w formacjach Mothertape, 30 kilo słońca czy Aki Uki. Na DVD oraz online zamieszczamy wideo z live actem w wykonaniu tego artysty, a wywiad z nim publikujemy na stronie 98.

MEDIA

Psychoakustyka w produkcji muzycznej
Materiały pomocnicze – pliki audio i prezentacje wideo. Mamy nadzieję, że wraz z artykułem zamieszczonym na stronie 62 pomogą Ci w zdobyciu wiedzy, dzięki której staniesz się bardziej kompetentny w zakresie projektowania brzmień, masteringu oraz podejmowania decyzji produkcyjnych, wykorzystując do tego specyficzne cechy naszego zmysłu słuchu.
Stopa z głośnika
Ciekawie brzmiące próbki dużego bębna zestawu perkusyjnego, czyli tzw. stopy, można pozyskać na szereg różnych sposobów. My do tego celu wykorzystamy głośnik niskotonowy z zestawu typu bass-reflex oraz mikrofon. Na DVD zamieszczamy pliki z prezentacją oraz gotową bibliotekę w formacie NI Kontakt, zaś artykuł na ten temat publikujemy na stronie 70.

Software w pełnej wersji

HoRNet FreMo
Łatwy w obsłudze modulator częstotliwości i pierścieniowy, którego działanie polega na multiplikowaniu sygnału wejściowego za pomocą wewnętrznego oscylatora sygnału nośnego. Na dołączonym wideo zobaczysz, jak uruchomić FreMo i wykorzystać tę wtyczkę w praktyce. Artykuł ze szczegółowymi informacjami znajdziesz na stronie 106.
Mały Modularz
Prezentacje wideo dwóch modułów w formacie Eurorack (opis na stronie 90). Są to: oscylator wavetable Livestock Electronics Bang oraz odtwarzacz próbek Tiptop Audio ONE
Inne
Prezentacje dźwiękowe testowanych w tym miesiącu produktów (korektora Klark Teknik EQP-KT, syntezatora XILS-lab PolyM, modułów 4ms i mikrofonu sE Electronics sE8), a także zrzut ekranowy w pełnej rozdzielczości z sesji utworu Lany Del Rey Lust For Life.


27-09-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----