EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w listopadzie
EiS 11/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 11/2017 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku.

 

 EiS 10/2017 - DVD + ONLINE

 

 
Wszystko o filtrach

W najprostszym rozumieniu filtr to urządzenie służące do podbijania, tłumienia bądź całkowitego eliminowania wybranej zawartości częstotliwościowej w sygnale, stanowiące podstawowy element wielu istotnych technik produkcyjnych. Wśród materiałów pomocniczych znajdziecie pliki audio i klipy wideo z prezentacją technik opisanych w artykule na stronie 66.


Bezpłatne sample

Deep Chords & Stabs oraz Remix Toolkit – Part 2.
Pierwszy pakiet zawiera sample syntezatorowych akordów, przecinaków, dźwięków organowych, dźwięków tła, partii piano i wielu innych tego typu elementów, z których możecie skorzystać we własnych kompozycjach. Drugi pakiet to element kolekcji Remix Toolkit, w której znajdziecie kolejną porcję brzmień typu Bass, FX, Synth, Beats, Loops i Drums. Opisy na stronie 100.


Nowe Bity

W tym miesiącu naszymi rozmówcami są duet ­Ayala oraz Moo Latte (tekst na stronie 92), zaś na DVD i online zamieszczamy wideo z live actem tria JAAA! Ich płyty Remik można posłuchać pod adresem https://jaaamusic.bandcamp.com/.
Zawartość DVD do pobrania ze strony https://media.avt.pl
Szczegóły na str. 83


Software w pełnej wersji

Inear Display Litote CM
Dostępna jako ekskluzywny dodatek do naszego miesięcznika wtyczka Litote CM zawiera pojedynczy silnik, zapożyczony z pełnej wersji Litote, oferując dostęp do wszystkich parametrów, przyjmując postać zupełnie nowego pluginu. To granularny procesor do tworzenia intrygujących tekstur, dziwacznych pejzaży dźwiękowych i zacinających się odgłosów, z dowolnego materiału źródłowego, wyposażona w intuicyjny interfejs i działająca w sposób zachęcający do eksperymentów. Opis na stronie 98.


Mały Modularz

Prezentacje wideo dwóch modułów w formacie Eurorack (opis na stronie 86). Są to: kwantyzator CV Tiptop Audio QuantiZer oraz sterowany napięciowo trzykanałowy mikser Joranalogue MIX 3


Inne

Prezentacje testowanych w tym miesiącu produktów: procesora wokalowego TC Helicon Mic Mechanic 2, fabryczne wideo z prezentacją stage piano Nord Stage 3 oraz partie wokalne zarejestrowane z wykorzystaniem mikrofonu Warm Audio WA-14, porównywanego do Aston Spirit.

 


28-10-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----