EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w grudniu
EiS 12/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

     Na płytach CD/DVD


EiS 12/2017 - DVD + ONLINE

 

DVD + ONLINEZnajdujące się w naszym magazynie artykuły, przy których znajdziesz ten znak, mają swoją dodatkową zawartość (programy, sample, wideo, prezentacje, samouczki) na płycie DVD, a także na stronie media.avt.pl, do której pełny dostęp uzyskuje się po stworzeniu konta (lub skorzystaniu z konta prenumeratora) i podaniu odpowiedzi na trzy pytania związane z treścią aktualnego magazynu. Przy kolejnym logowaniu na swoje konto nie trzeba powtarzać ostatniego kroku.

 

 EiS 12/2017 - DVD + ONLINE

 

 
Bezpłatne sample

Sines & Subs
Uwypuklenia najniższych częstotliwości w naszych utworach można dokonać na wiele sposobów, ale jednym z najskuteczniejszych jest dodanie subbasowych elementów dźwiękowych, które znajdziecie na naszej płycie jako zawartość pakietu Sines & Subs. Opisy tych, a także innych sampli, dostępnych wyłącznie online, zamieszczamy na stronie 109.


Nowe Bity

W tym miesiącu naszymi rozmówcami są Łukasz Pawlak, New Rome i Grzegorz Szyma (tekst na stronie 98), a na DVD i online zamieszczamy wideo z live actem formacji Das Moon, której Grzegorz jest współtwórcą. Autorem zdjęć jest Filip Antczak.


MEDIA

Audified InValve 2 Effects
Pliki z instalatorami wtyczek InValve 2 Effects (ich autoryzacji należy dokonać online, zgodnie z opisem zamieszczonym na stronie 107) oraz materiały wideo prezentujące sposób instalacji, uruchomienia i zastosowania tych wtyczek w przypadku prac związanych z miksem materiału muzycznego.

Maszyny perkusyjne
Pliki audio z prezentacją "krok po kroku" wszystkich technik opisywanych w artykule na stronie 56, a ponadto pakiet sampli stworzonych z wykorzystaniem samplera Pocket Operator PO-32 i efektów analogowych z serii Mooger­Fooger. Zamieszczamy też film z prezentacją sposobu, w jaki dokonano nagrania materiałów, z których potem powstały sample.

Mastering i szum różowy
Materiały audio i wideo będące uzupełnieniem artykułu opublikowanego na stronie 74, traktującego o wykorzystaniu szumu różowego w procesie finalnej korekcji miksu. Poza filmem z prezentacją zamieszczamy też pliki przed obróbką, po obróbce w profesjonalnej pracowni masteringowej oraz po przetworzeniu opisaną przez nas metodą. Prezentujemy także podstawową edycję w zakresie maksymalizacji poziomu sygnału i sposoby wykorzystania miernika LU.


Mały Modularz


Prezentacje wideo dwóch modułów w formacie Eurorack (opis na stronie 90). Są to: sekwencer BASTL Knit ­Rider oraz generator przebiegów przypadkowych Erica Synths Pico RND.


Wtyczka z HISE

Prezentacja wideo związana z artykułemu zamieszczonym na stronie 78, traktującym o tworzeniu własnej wtyczki odtwarzacza próbek syntezatora ARP 2600 Pulse. Możecie zapoznać się z całym procesem – od początku tworzenia projektu do finalnych testów gotowej wtyczki VSTi.


03-12-2017  

  Drukuj artykułDrukuj


PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----