Serwis KRK?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
P_P
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 20 maja 2007, 00:00

Serwis KRK?

Post autor: P_P » środa 13 cze 2007, 20:22

czy orientuje sie ktos jak wygląda serwis sprzetu firmy KRK w polsce zakupinoego w zagranicznym sklepie?? czy w ogole isnieje w u nas w kraju taki serwis?? wiem np. ze Yamaha naprawia wszystko co jest zakupione na terenie UE w dowolnym kraju wspolnoty. Zastanawiam sie nad modelami monitorow Yamaha MSP5 i KRK RP6. Miał ktos moze mozliwosc sluchania tych modeli?? Pozdrawiam
Sampel STUDIO

bebek0
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 15 maja 2007, 00:00

Re: Serwis KRK?

Post autor: bebek0 » środa 13 cze 2007, 20:39

...czy orientuje sie ktos jak wygląda serwis sprzetu firmy KRK w polsce zakupinoego w zagranicznym sklepie?? czy w ogole isnieje w u nas w kraju taki serwis?? wiem np. ze Yamaha naprawia wszystko co jest zakupione na terenie UE w dowolnym kraju wspolnoty. Zastanawiam sie nad modelami monitorow Yamaha MSP5 i KRK RP6. Miał ktos moze mozliwosc sluchania tych modeli?? Pozdrawiam ...
**********************
Słuchałem KRK, brzmią całkiem przyzwoicie, mają dość wyśrodkowane i płaskie pasmo. Z serwisem to nie jestem pewien, ale chyba mozna wysyłać do dystrybutora w Polsce.

Awatar użytkownika
zebromirrrr
Posty: 119
Rejestracja: niedziela 24 wrz 2006, 00:00

Re: Serwis KRK?

Post autor: zebromirrrr » czwartek 14 cze 2007, 01:23

...czy orientuje sie ktos jak wygląda serwis sprzetu firmy KRK w polsce zakupinoego w zagranicznym sklepie?? czy w ogole isnieje w u nas w kraju taki serwis?? wiem np. ze Yamaha naprawia wszystko co jest zakupione na terenie UE w dowolnym kraju wspolnoty. Zastanawiam sie nad modelami monitorow Yamaha MSP5 i KRK RP6. Miał ktos moze mozliwosc sluchania tych modeli?? Pozdrawiam ...
**********************
ja miałem awarie krk rp 8.po jakis 2 m-cach uzytkowania.wysłąłem do any music-uwczesnego dystrybutora i po kilku dniach miałem nowa sztuke.naprawde rzadko sie spotyka taka obsługe.kulturka i wyjscie na przeciw potrzebom klienta.nikt mi nie płaci za tą wypowiedz,nie jestem w rzaden sposób zwiazany z firmą,nie jestem bratem ani siostra.poprostu obiektywna opinia wynikajaca z mojego doswiadczenia.....jak by cos....
www.studiosquat.pl

Awatar użytkownika
P_P
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 20 maja 2007, 00:00

Re: Serwis KRK?

Post autor: P_P » czwartek 14 cze 2007, 08:36

tak tylko z tego co teraz widze oficjalnego dystrybutora na terenie Polski nie ma. jest niby firma Anymedia ale nie ma z nia kontaktu...
Sampel STUDIO

Awatar użytkownika
Soundscape
Posty: 2054
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 00:00
Kontakt:

Re: Serwis KRK?

Post autor: Soundscape » czwartek 14 cze 2007, 08:38

...czy orientuje sie ktos jak wygląda serwis sprzetu firmy KRK w polsce zakupinoego w zagranicznym sklepie?? czy w ogole isnieje w u nas w kraju taki serwis?? wiem np. ze Yamaha naprawia wszystko co jest zakupione na terenie UE w dowolnym kraju wspolnoty. Zastanawiam sie nad modelami monitorow Yamaha MSP5 i KRK RP6. Miał ktos moze mozliwosc sluchania tych modeli?? Pozdrawiam ...
**********************
Serwisować nie było jeszcze trzeba, ale to poważna firma. Amerykańska strona na wszelkie maile odpowiada migiem. O ile wiem Anymedia ma fajną obsługę. Ja mam RP 6 i jakoś mi się na nich fajnie miksuje. Jak za 2 tysie koło myśle, że są to przyzwoite monitory.

Awatar użytkownika
P_P
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 20 maja 2007, 00:00

Re: Serwis KRK?

Post autor: P_P » czwartek 14 cze 2007, 17:13

a myślicie ze RP6 sa lepsze od MSP5. wiem ze najlepiej samemu posłuchac ale niestety nie mam takiej mozliwosci??
Sampel STUDIO

elvisator
Posty: 4
Rejestracja: środa 09 maja 2012, 00:00

Re: Serwis KRK?

Post autor: elvisator » czwartek 22 sty 2015, 20:22

Serwis KRK jest w Warszawie - "Serwis Pro Audio" - specjalizacja m.in. w KRK.

ODPOWIEDZ