Interfejs Sinn7 Status 24|96

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Makiss
Posty: 1
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 00:00

Interfejs Sinn7 Status 24|96

Post autor: Makiss » piątek 08 lip 2011, 22:29

Witam,


 


Planuję zakup interfejsu audio.


Obecnie natknąłem się na ofertę interfejsu Status 24|96 firmy Sinn7.


Czy jest ktoś w stanie się wypowiedzieć na temat tej firmy lub/oraz tego właśnie urządzenia ?


Jest to nowy produkt na rynku i nigdzie w siecie nie mogłem znaleźć żadnych informacji na jego temat. Ani w języku polskim, ani w angielskim. Widziałem tylko jego recenzję na jakimś niemieckim forum, ale niestety nie znam tego języka w żadnym stopniu, a użycie translatora okazało się totalną klapą. Chciałbym też wiedzieć czy produkty tej firmy są dobrej jakości.
W opisie na ich stronie głownej znajduję się dokładne specifykacje tego interfejsu, ale niewiele mi te dane techniczne mówią, więc bardzo byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógłby je zinterpretować pod względem właśnie jakości. 


Oto link.


http://www.sinn7.com/product_info.php/info/p65_Status-24-96.html/XTCsid/d2a07eb181413c24b8f0678c72ed74ef


Myślę że warto założyć dobry temat na temat tego urządzenia, bo oferuje ono dużo możliwości I/O.
A także pracuje w systemie 24/96, duże zainteresowanie tym produktem wynikać będzie też z jego bardzo przystępnej ceny, porównując je do cen interfejsów konkurencyjnych marek. 


 


Pozdrawiam,


Marcin K.


 


Awatar użytkownika
ukaef
Posty: 242
Rejestracja: środa 23 cze 2004, 00:00
Kontakt:

Re: Interfejs Sinn7 Status 24|96

Post autor: ukaef » środa 18 mar 2015, 23:28

Wiem, że ktoś napisał ten post 4 lata temu, ale nie doczekał się odpowiedzi, więc może ktoś do tego czasu natknął się na to urządzenie?


Kusi mnie duża liczba wyjść i niska cena. Jak z dźwiękiem? Adekwatnie do ceny, czy mogłoby to posłużyć do homerecordingu? Przedwzmacniacz phantom pewnie do niczego?

:)

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Interfejs Sinn7 Status 24|96

Post autor: Zbynia » czwartek 19 mar 2015, 15:31

Nawet z rok temu ktoś wspominał o tym interfejsie (jakiś chętny na zakup) ale też temat zamilkł
Z tego co czytałem to jakieś problemy z ASIO bywały - i jest tam tylko asio 4 all więc nie ma co liczyć nawet na namiastkę miksera
Osobiście nie tykam kart bez mikserów - zawsze są z nimi jakieś problemy

Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: Interfejs Sinn7 Status 24|96

Post autor: mytnik » środa 26 paź 2016, 13:12

...Nawet z rok temu ktoś wspominał o tym interfejsie (jakiś chętny na zakup) ale też temat zamilkł
Z tego co czytałem to jakieś problemy z ASIO bywały - i jest tam tylko asio 4 all więc nie ma co liczyć nawet na namiastkę miksera
Osobiście nie tykam kart bez mikserów - zawsze są z nimi jakieś problemy...
 


Wie ktoś może jak to się zachowuje na macach, sterowniki są na yosemite więc na el capitan nie ma co liczyć?

drummer

ODPOWIEDZ