Kontakt Player 4.2.4 - kłopot z aktywacją

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Laliszon
Posty: 438
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 00:00

Kontakt Player 4.2.4 - kłopot z aktywacją

Post autor: Laliszon » czwartek 26 lut 2015, 17:36

Mam kłopot z aktywowaniem Kontaktplayera , trochę starszej wersji, pomimo wykonania czynności o które prosi mnie instrument i strona mu dedykowana, w wyniku wpisania serial nr, informuje że program został aktywowany jednak dalej działa w trybie demo i po 15 minutach prosi o aktywację. Może coś przeoczyłem?
Proszę o radę bardziej biegłych kolegów w tym temacie, dawniej miałem kontakta w innym kompie i działał bez zarzutu.

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Kontakt Player 4.2.4 - kłopot z aktywacją

Post autor: Zbynia » czwartek 26 lut 2015, 19:38

Czy aktywacja powoduje zapisanie/nadpisanie jakiegoś pliku z kontakta?
może jest brak uprawnień do zapisu a aktywator nie potrafi wyświetlić błędu

jak możesz odpal kontakt jako administrator i wtedy spróbuj

Awatar użytkownika
Laliszon
Posty: 438
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 00:00

Re: Kontakt Player 4.2.4 - kłopot z aktywacją

Post autor: Laliszon » piątek 27 lut 2015, 00:44

...Czy aktywacja powoduje zapisanie/nadpisanie jakiegoś pliku z kontakta?
może jest brak uprawnień do zapisu a aktywator nie potrafi wyświetlić błędu

jak możesz odpal kontakt jako administrator i wtedy spróbuj...

aktywacja przebiega tak że w momencie kiedy upływa czas demo wyświetla się napis albo o kontynuacji demo albo aktywacji, wybieram aktywację wpisuję serial miesza się coś i wyskakuje w opisie że moja licencja jest aktywna, ale po odpaleniu kontakta dzieje się to samo, przewertowałem jż faq a stronie producenta nic nie wyczytałem.

Awatar użytkownika
Laliszon
Posty: 438
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 00:00

Re: Kontakt Player 4.2.4 - kłopot z aktywacją

Post autor: Laliszon » piątek 27 lut 2015, 19:30

Na żaden sposób nie chce się dać uruchomić bez trybu demo. Kod mam, aktywowane jest, coś tam sobie na service center nadpisywał, świeci się active na zielono ale dalej nic. Osiwieję dawno je robiłem upgradów i mam wydaje mi się że programy składają się teraz w większości z zabezpieczeń.

Awatar użytkownika
JacekH
Posty: 611
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Kontakt Player 4.2.4 - kłopot z aktywacją

Post autor: JacekH » niedziela 01 mar 2015, 17:18

...Na żaden sposób nie chce się dać uruchomić bez trybu demo. Kod mam, aktywowane jest, coś tam sobie na service center nadpisywał, świeci się active na zielono ale dalej nic. Osiwieję dawno je robiłem upgradów i mam wydaje mi się że programy składają się teraz w większości z zabezpieczeń. ... 




Kontakt Player jest darmowy. Oznacza to, że komercyjne biblioteki, które nie są zarejestrowane w NI (bez kosztownej licencji deweloperskiej), gdzie możesz je aktywować będą działały w trybie demo, nawet, jeżeli za te biblioteki zapłaciłeś.


1. Czy masz na myśli aktywację Kontakta Playera czy biblioteki?


2. Sprawdź w opisie biblioteki, czy przypadkiem nie wymaga pełnej wersji Kontakta - nie Playera. Część deweloperów bibliotek żeby obniżyć koszty nie wykupują licencji w NI, co sktukuje właśnie pracą tych bibliotek w trybie demo.




Jacek


ODPOWIEDZ