Edytor video pod YouTube

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
KFT
Posty: 55
Rejestracja: wtorek 22 kwie 2014, 00:00

Edytor video pod YouTube

Post autor: KFT » niedziela 19 kwie 2015, 23:18

Witam


Jaki polecacie edytor video do tworzenia pokazów slajdów pod muzykę do wyrzucenia na YouTube.Warunki konieczne to zachowanie jakości muzyki i wysokiej rozdzielczości zdjęć.Działam na Windows 7


Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Arkana_Flow
Posty: 178
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00

Re: Edytor video pod YouTube

Post autor: Arkana_Flow » poniedziałek 20 kwie 2015, 11:19

...Witam
Jaki polecacie edytor video do tworzenia pokazów slajdów pod muzykę do wyrzucenia na YouTube.Warunki konieczne to zachowanie jakości muzyki i wysokiej rozdzielczości zdjęć.Działam na Windows 7
Pozdrawiam...
 


Podłączam się pod pytanie, jesli już zaistniało ;) Miałem poprzeglądać fora o obróbce video ale widzę taki temat.. Ja szukam czegoś intuicyjnego w obsłudze, pozwalającego tworzyć proste one-shoty, wplatać obrazki do video i różne takie bajery ;) a i co najważniejsze, mam zintegrowaną kartę graficzną, ale mocny procek i7, dysk ssd i 16gb ram, pozdrówki!

Muzyką zajmuję się od 2003 roku. Zaczynałem jako raper. Obecnie wchodzę w świat producenski. Pracuję z samplami (głównie na Akai MPC) jak i z żywymi instrumentami. Studiuję produkcję muzyczną na uczelni w Edynburgu, Szkocji.

Paweł
Posty: 864
Rejestracja: piątek 29 mar 2002, 00:00

Re: Edytor video pod YouTube

Post autor: Paweł » poniedziałek 20 kwie 2015, 12:40

Z prostszych mogę z czystym sumieniem polecić VideoPad. Jest lekki, łatwy i parametry dźwięku da się ustawić jak należy. Trafiłem na niego zupełnie przypadkowo, ale nie narzekam.

laser777
Posty: 372
Rejestracja: czwartek 17 kwie 2014, 00:00

Re: Edytor video pod YouTube

Post autor: laser777 » poniedziałek 20 kwie 2015, 12:56

Ja kiedyś używałem Movie Makera jak jeszcze wrzucałem "teledyski" na youtube ( :
Jakość obrazu i dźwięku w miarę normalna ale żeby taka była na youtube to trzeba było płacić
przynajmniej kiedyś tak było teraz nie wiem bo parę latek minęło

Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: Edytor video pod YouTube

Post autor: mytnik » wtorek 21 kwie 2015, 09:58

a zna ktoś dobrą alternatywę dla maca inną niż iMovie (może być płatna, ale sprawdzona) dla


freemake video converter
format factory




drummer

Paweł
Posty: 864
Rejestracja: piątek 29 mar 2002, 00:00

Re: Edytor video pod YouTube

Post autor: Paweł » czwartek 23 kwie 2015, 13:33

...Ja kiedyś używałem Movie Makera jak jeszcze wrzucałem "teledyski" na youtube ( :
Jakość obrazu i dźwięku w miarę normalna ale żeby taka była na youtube to trzeba było płacić
przynajmniej kiedyś tak było teraz nie wiem bo parę latek minęło ...

Tego nie pamiętam, ale teraz już się nie płaci i z MM nie ma co się męczyć. Już nie pamiętam czego po kolei nie robi jak trzeba, ale było tego sporo.

ODPOWIEDZ