Kalibracja kontrolerów MIDI - jak?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
stackplz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2011, 00:00

Kalibracja kontrolerów MIDI - jak?

Post autor: stackplz » środa 29 lip 2015, 15:32

Mam klawiaturę CME UF80 classic - podłączyłem ją przez USB do macbooka i pracuję na niej korzystając z Mainstage 3 ale…
pokrętło modulation mnie nie lubi - dolna wartość to 30 maksymalna 80 czy da się to jakoś zmienić?
Wysyłane było do serwisu 2 razy i wracało z wiadomością, że na Studio One wszystko dobrze.
Da się jakoś zmienić zakres pokrętła? Podobna sytuacja jest z expression pedal - muszę go jakoś skalibrować bo wartość 127 wyskakuje już gdy pedał jest dopiero w połowie…

Awatar użytkownika
funkofil1
Posty: 146
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 00:00

Re: Kalibracja kontrolerów MIDI - jak?

Post autor: funkofil1 » czwartek 30 lip 2015, 14:26

...Mam klawiaturę CME UF80 classic - podłączyłem ją przez USB do macbooka i pracuję na niej korzystając z Mainstage 3 ale…
pokrętło modulation mnie nie lubi - dolna wartość to 30 maksymalna 80 czy da się to jakoś zmienić?
Wysyłane było do serwisu 2 razy i wracało z wiadomością, że na Studio One wszystko dobrze.
Da się jakoś zmienić zakres pokrętła? Podobna sytuacja jest z expression pedal - muszę go jakoś skalibrować bo wartość 127 wyskakuje już gdy pedał jest dopiero w połowie… ...


Np tu:

https://documentation.apple.com/en/mainstage/usermanual/index.html#chapter=4%26section=10%26tasks=true

ODPOWIEDZ