Alphasphere me

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Alphasphere me

Post autor: mytnik » środa 21 wrz 2016, 18:01

Witam,


wie ktoś może co się dzieje z tą firmą? Wpłaciłem pre-order za kontroler w wersji me ok 1,5 roku temu. Nagle produkt znika ze strony i nikt nie raczy odpisywać na moje maile. Zaczynam się poważnie zastanawiać nad przekazaniem sprawy policji, ale może ktoś na forum coś podpowie.


pozdrawiam

drummer

Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: Alphasphere me

Post autor: mytnik » piątek 09 gru 2016, 10:58

Sądzę, że nie odzyskam już swoich pieniędzy więc jedynie moge was otrzec przed nieuczciwym postępowaniem tej firmy.


Ponad rok temu zamówiłem i opłaciłem w przedpłacie instrument, który miał wejść dopiero do masowej produkcji. W tym czasie wszystko działało jak należy, kontakt mailowy był w porządku, wszystkie informacje były zamieszczane na stronie itd.


Przedpłata była 2 albo 3 razy przesuwana na późniejszy termin, nagle urwał się całkowicie kontakt z firmą, a chwilę później produkt został wycofany z oferty - zniknęły wszystkie informacje na jego temat.


Próbowałem kontaktować się wielokrotnie mailowo oraz przez fb. Odpowiedź otrzymałem dopiero po opublikowaniu informacji w komentarzu na ich profilu: https://www.facebook.com/AlphaSphere/?fref=ts


Natychmiast, następnego dnia dostałem odpowiedź:


12.10.2016 - Dear Marcin, thank you for your message. Unfortunately there was a major production issue with AlphaSphere me & everyone is being refunded. Could you please send us your international bank details and we can process you refund?


Tego samego dnia wysyłam wszystkie dane do przelewu


Po jakimś czasie przypominam się na fb i mailowo z pytaniem czy pieniądze zostały zwrócone, oczywiście bez żadnej odpowiedzi


1.12.2016 ponawiam akcję z komentarzami, ale już przy kilku postach, następnego dnia wszystkie komentarze znikają, a ja dalej nie dostaję żadnych wyjaśnień


Powtarzam akcję przy zdecydowanej większości komentarzy wklejając treść: I'm still waiting for money which You promised to return, what is going on? I send you account number month ago and nothing, no message, no money...


Dostaję odpowiedź: Dear Marcin. Apologies for the delay. We will process this transaction within the next 24 hours. Best wishe


Po raz kolejny się przypominam i oczywiście zero kontaktu


Wszystko wskazuje na to, że to zwykli OSZUŚCI, zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy policji, ale nie wierzę w odzyskanie pieniędzy. Jedyne co mogę zrobić to opisać tą sytuację gdzie się da, co mam zamiar zrobić w wolnym okresie świątecznym.


Pozdrawiam





drummer

Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: Alphasphere me

Post autor: mytnik » wtorek 20 gru 2016, 20:45

Po wielu miesiącach i próbach kontaktu w końcu odzyskałem kasę, ostatnim krokiem był ten post i wysłanie im linka razem z translatorem googla, myślę że temat można zamknać tym bardziej że z forum nikt nie skusił się ich ofertą


pozdrawiam

drummer

Awatar użytkownika
moto112
Posty: 5
Rejestracja: sobota 03 gru 2016, 00:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Alphasphere me

Post autor: moto112 » wtorek 27 gru 2016, 16:34

...Po wielu miesiącach i próbach kontaktu w końcu odzyskałem kasę, ostatnim krokiem był ten post i wysłanie im linka razem z translatorem googla, myślę że temat można zamknać tym bardziej że z forum nikt nie skusił się ich ofertą
pozdrawiam...




to i tak cud że odzyskałeś kase. w takich wypadkach to raczej bez szans

Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: Alphasphere me

Post autor: mytnik » środa 28 gru 2016, 10:41

to i tak cud że odzyskałeś kase. w takich wypadkach to raczej bez szans... 


Byłem lekko męczący, a okazało sie że zła eklama działa najbardziej i dla tych 8 stów miałem zamiar poświęcić czas na logowanie się po wszelkich forach ale mi w końcu nie pozwolili :)

drummer

ODPOWIEDZ