EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

EiS w październiku
EiS 10/2017

Spis treści
   DVD + ONLINE

Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treści

EiS PLUS 5
BEATS & BASS

Spis treści
   Na płycie DVD

EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treści

EiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści

Forum EiS

Pro Tools 7 LE na Win 10
    17.10.2017 | 17:35 | Odpowiedzi: 6
Profesjonalny program do konwersji na MP3 - jaki?
    17.10.2017 | 17:32 | Odpowiedzi: 4
Witam
    17.10.2017 | 14:17 | Odpowiedzi: 0
Acapella + własny aranż a prawa autorskie itd...
    17.10.2017 | 13:16 | Odpowiedzi: 10
Novation Ultranowa jako interfejs audio?
    16.10.2017 | 15:01 | Odpowiedzi: 5
Słuchawki na scenę dla wokalisty? Shure?
    16.10.2017 | 14:19 | Odpowiedzi: 4
TC Helicon VoiceLive 2 problem - "zamiennik"?
    16.10.2017 | 11:49 | Odpowiedzi: 3
Tablet, eBook - do czytania tekstów na scenie
    16.10.2017 | 11:40 | Odpowiedzi: 3
Mikrofon pojemnościowy wokalowy
    16.10.2017 | 11:20 | Odpowiedzi: 0
Problem z odpowiednim podłączeniem mixera
    16.10.2017 | 11:02 | Odpowiedzi: 5
Nowe monitory aktywne buczą nawet bez podłączenia do źródła dźwięku
    16.10.2017 | 07:41 | Odpowiedzi: 1
Apollo Twin Duo nie rejestruje się na stronie UA
    14.10.2017 | 21:43 | Odpowiedzi: 5

Dział: Kupię Universal Audio LA-610 MkII channel strip, Aphex Channel lub Symetrix 528 E - 4000 zł. Wrocław. Tel. 601-703-128. E-mail: ssb@hot.pl
Dział: Sprzęt studyjny Adam Audio SUB 12, półroczny, stan idealny, oryginalny karton - 3000 zł. Gdańsk. Tel. 607-324-467. E-mail: dankam77@gmail.com
Dział: Kupię Warm Audio TB12. Kalisz. Tel. 518-770-506. E-mail: damianwesolowski@gmail.com

Uwaga! Zanim zaczniesz postować na naszym forum koniecznie zapoznaj się wcześniej z jego regulaminem.

Reklamy zamieszczane przez użytkowników forum

Soundscape  

Wysłany: 03-01-2017; 22:12   

Cześć Wszystkim!

Od jakiegoś czasu pojawiają się nowi użytkownicy, którzy nic (albo ogólnie mało) wnoszą do tematów w pojawiających się wątkach, za to śmiecą je nie zwiazanymi nawet z tematyką forum linkami do przeróżnych stron. Może się starzeję, ale te reklamy i spamowanie kują w oczy. Da się z tym coś zrobić? 

Mam nadzieję, że nie jestem sam z tym problemem.

Zbynia  

Wysłany: 07-01-2017; 20:02   
nie jesteś

gores  

Wysłany: 08-01-2017; 10:39   

No to jest Was dwóch gdyż mi nic tego typu nie przeszkadza. To, że ktoś się zaloguje, napisze jakąś głupotę i pod spodem da linka do firmy handlującej kafelkami - cóż, niech ma, wielce to będzie dla niego pomocne. Nie jest to nagminne, to na pewno. Zdarza się także, że ktoś tam podrzuci link do swojego bloga, do swojej twórczości, studia czy jakiejś branżowej działalności - kto wie czy akurat Tobie taki przypadkowy namiar wówczas nie spadnie z nieba. Ja osobiscie lubię wiedzieć jak najwięcej. Może na przykład zrobić taki wątek gdzie chętni mogliby anonsować swoje działania? Znając życie pewnie już taki istnieje (chociażby chyba najpopularniejszy tutaj wątek "nasza muzyka"). Poza tym w trosce o popularność forum nie stawiałbym większych barier we wpisach czy korzystania z forum. Jeżeli ktoś ewidentnie przegina wówczas swoją rolę może zaznaczyć administrator.Post bezczelnie reklamowy sobie powisi te parę godzin i zniknie, nie widzę tutaj powodów do rozpaczy ;)

BTW. Ten wątek również nie jest na dobrą sprawę o niczym konkretnym i gdybym miał go skatalogować wylądowałby w śmietniku :D

Zbynia, dziekuję za pomoc w złożeniu kompa ze trzy lata temu - do dziś śmiga bez zarzutu jak w pierwszym dniu, jeszcze nigdy go nie zapchałem (nie pamiętam czy miałem okazję podziękować;)

miro5530  

Wysłany: 08-01-2017; 12:06   

Spamowanie i nic nie wnoszące reklamy zupełnie nie na temat mi przeszkadzają.

Zbynia  

Wysłany: 08-01-2017; 23:21   
Cieszę się gores że wszystko śmiga

Co do reklam - w większości wypadków to lanie wody plus reklama

że też się komuś chce bawić w coś takiego...

Generalnie jestem przeciwko zaśmiecaniu (a ten wątek to raczej normalna konkretna dyskusja na całkiem poważny temat)

kaseta  

User został wykluczony
  User wykluczony! 

Wysłany: 27-03-2017; 15:12   

...Cieszę się gores że wszystko śmiga

Co do reklam - w większości wypadków to lanie wody plus reklama

że też się komuś chce bawić w coś takiego...

Generalnie jestem przeciwko zaśmiecaniu (a ten wątek to raczej normalna konkretna dyskusja na całkiem poważny temat)...

Czasem ktoś może to robi nieświadomie - chce coś polecić a nie zdaje sobie sprawy?

PWA  

Wysłany: 27-03-2017; 15:26   
Czasem ktoś może to robi nieświadomie - chce coś polecić a nie zdaje sobie sprawy?...

W Twoim przypadku kaseta to akurat jest w pełni świadome i chamskie działanie, co tym bardzie irytuje.

PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----