Wybór Interfejsu

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Woocasch
Posty: 2
Rejestracja: sobota 21 sty 2017, 00:00

Wybór Interfejsu

Post autor: Woocasch » sobota 21 sty 2017, 11:28

Witam,


Który interfejs będzie lepszy TASCAM US-16x8  czy PreSonus AudioBox 1818 ?


Jak duża jest po między nimi róznica? Może jest inny lepszy wybór w tym przedziale cenowym?




DZ1
Posty: 433
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 00:00

Re: Wybór Interfejsu

Post autor: DZ1 » sobota 21 sty 2017, 19:40

...Witam,
Który interfejs będzie lepszy TASCAM US-16x8  czy PreSonus AudioBox 1818 ?
Jak duża jest po między nimi róznica? Może jest inny lepszy wybór w tym przedziale cenowym?
...

To zależy czego potrzebujesz od karty dźwiękowej, to są różne karty dźwiekowe, i tak np. Tascam ma 16 wejść analogowych (8 mic + 8line), natomiast Presonus ma 8 wejsc analogowych i 8 cyfrowych wiec bez dodatkowego urządzenia podepniesz do tej karty max. np. 8 mikrofonów - to zasadnicza róznica miedzy tymi kartami. Presonusa nie znam, mam Tascam'a US-16x08 i nie mam zastrzeżeń, zarówno pod PC jak i MAC pracuje stabilnie, nie wysypał sie ani razu, moge polecić ten sprzęt. Brzmieniowo nie bede sie rozpisywał bo i tak każdy słyszy nieco inaczej, każdy ma swój gust itd. i to co dla Ciebie jest super dla mnie może być nie do przyjęcia lub odwrotnie, wiec polecam posłuchać czegoś np na YT, ludzie wrzucają swoje nagrywki wiec najlepiej ocenić samemu.
Pozdr.

ODPOWIEDZ