Sprzętowy odtwarzacz na scenę dla wav-poly lub wielu ścieżek

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych przy nagłośnieniach imprez.
Awatar użytkownika
Elfuello
Posty: 339
Rejestracja: poniedziałek 15 lis 2004, 00:00

Sprzętowy odtwarzacz na scenę dla wav-poly lub wielu ścieżek

Post autor: Elfuello » wtorek 21 lut 2017, 16:05

Cel:


Perkusista na scenie ma swój podkład z metronomem (stereo, kanał 1+2), który może dodatkowo sobie elastycznie kontrolować i dobierać proporcje głośności. Taki sam podkład (bez click) niezależnie musi wyjść na przody np. kanał 3+4.


Nie chodzi o rozdzielenie kanałów na MONO, by na lewym uchu miał click z połączoną muzyką, a prawy kanał idzie na przody.


Operujemy muzyką w pełnym STEREO (pełna orkiestracja z elektroniką itd.) i musi mieć to odpowiednią głębię i przestrzeń. Do tej pory korzystaliśmy z notebooka i karty 4ch + DAW, ale jest to tak cholernie niewygodne i troszkę stresowe (wiadomo, systemy różnie działają). Czy nie ma urzadzenia o niewielkich rozmiarach typu MP3 player, który otworzy WAV-POLY lub dwa tracki na raz, a które można rozdzielić na odpowiednie wyjścia? Nigdzie nie mogę znaleźć. Są miksery wielościeżkowe, ale czy działa to też w drugą stronę, że mogę wgrać taki plik do urządzenia i go potem odpowiednio skonfigurować? No i też nie chcę płacić nie wiem ile pieniędzy na wielki mixer cyfrowy, bo takie to wiem, że dałyby radę. Potrzebuję 4 kanały.


Z góry dziękuję za pomoc.


[addsig]
Universal Audio Apollo Twin / Adam A7 / Native Kontrol S49 / Native Komplete 10 Ultimate / Pro Tools 12 / Samplitude Pro X3 Suite

DZ1
Posty: 433
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 00:00

Re: Sprzętowy odtwarzacz na scenę dla wav-poly lub wielu ścieżek

Post autor: DZ1 » wtorek 21 lut 2017, 18:33

Np: Tascam DR-680 MkII

Awatar użytkownika
Elfuello
Posty: 339
Rejestracja: poniedziałek 15 lis 2004, 00:00

Re: Sprzętowy odtwarzacz na scenę dla wav-poly lub wielu ścieżek

Post autor: Elfuello » środa 22 lut 2017, 00:35

No to mam też ZOOM F8 rejestrator, ale chodzi mi o coś zdecydowanie tańszego.
Universal Audio Apollo Twin / Adam A7 / Native Kontrol S49 / Native Komplete 10 Ultimate / Pro Tools 12 / Samplitude Pro X3 Suite


ODPOWIEDZ