Behringer UCA202/Xenyx (i pochodne) a Windows 10

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
Caroozo
Posty: 932
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 00:00

Behringer UCA202/Xenyx (i pochodne) a Windows 10

Post autor: Caroozo » sobota 11 mar 2017, 13:14

Czy ktoś ma doświadczenie w używaniu interfejsów Behringera UCA202/UCA222 które są montowane również w mixerach serii Xenyx (to jeden i ten sam chip BurrBrown'a) na Windows 10? Mogę zapewnić, że pod 8.1 działa, natomiast 10-tki unikam jak ognia. Niestety jednak muszę kupić lekki tableto-laptop (a raczej urządzenie 2 w 1) na scenę bo mój wysłużony laptop jest po prostu za duży :) i nowe są tylko z Win10.

Główne zastosowanie to tylko i wyłącznie VSTi z MIDI po USB (zero nagrywania) - tak więc interesuje mnie czy działają ostatnie dedykowane sterowniki ASIO od Behringera (pod XP, WIN7 i Win 8.1 chodzą) i/lub jak sprawuje się WASAPI. Ostatecznie czy Asio4All działa na satysfakcjonującym poziomie. Zależy mi na stabilności i latencji poniżej 10ms na sprzęcie o wydajności Core2Duo (Bay Trail/Cherry Trail) - to chyba niedużo . Pytam, bo myślałem nad zmianą interfejsu, ale w moim mixerze Behringera (który sobie chwalę swoją drogą) jest interfejs USB - po co więc kupować nowy, kompatybilny z "dziesiątką". Z góry dziękuję za odpowiedzi!


Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Behringer UCA202/Xenyx (i pochodne) a Windows 10

Post autor: Zbynia » piątek 17 mar 2017, 20:41

wszystko co działało na MS Vista bezproblemowo będzie działać na Win10 - chyba ze producent namiesza w sterach i ograniczy je do jednej wersji systemu

w tej kwestii vista i 10 praktycznie niczym się nie różnią

ODPOWIEDZ