M-Audio Projectmix i/o - problem z mikrofonem

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
MarcinMW
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2017, 00:00

M-Audio Projectmix i/o - problem z mikrofonem

Post autor: MarcinMW » poniedziałek 13 lis 2017, 15:03

Witam, posiadam m-audio projectmix i/o. Uzywam juz troche czasu z Cubase 5 i mikrofonem MK-319. Windows 7


Raz na miesiąc miałem problem kiedy mikrofon nie nagrywał ale przełączał sie samoczynnie wtedy poprsotu ASIO driver wiec przełączałem z niewłaściwego na odpowiedni <M-AUDIO FIREWIRE ASIO> i wszystko wracało do normy. 


Teraz mikrofon bez mojego udziału przestał działać nie tylko w Cubase ale ogolnie nie zbiera i nie słychać nic w słuchawkach. 


Dziwne jest to że przy włączeniu Phantom power co któreś kliknięcie (nie za kazdym razem) włącza się na 2 sekndy, jest sygnał ale cichnie stopniowo zeby po 5 sekundach juz nie było go wcale. Próbowałem oczywiście wszystkie wejscia. Resetowałem komputer, odłączałem i podłączałem wszystkie kable i nic ;(


Nie mam rozległej wiedzy, jestem wokalista i zdobyłem jedynie podstawowe informacje potrzebne do nagrywania. Jeżeli ktoś ma pomysł co moge zrobić w tej sytuacji bardzo proszę o pomoc. 


Pozdrawiam 


Marcin 


ODPOWIEDZ