EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w listopadzie
EiS 11/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treściForum EiS

Regulamin


Nasze Forum jest moderowane. Bardzo prosimy o przedstawianie na nim spraw związanych głównie z tematyką poruszaną przez nasz magazyn oraz stosowanie się do ogólnych zasad netykiety.
Prosimy także o zapoznanie się z poniższymi punktami:
• Zanim zaczniesz postować koniecznie zajrzyj do działu FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na podstawowe pytania, w tym także dotyczące szczegółów funkcjonowania naszego forum.
• Skorzystaj także z wyszukiwarki na Forum, być może znajdziesz już tam odpowiedź na swoje pytanie!
• Na Forum nie oceniamy żadnych prac użytkowników!
• Wklejanie własnych grafik na forum (w jakikolwiek sposób) jest zabronione. Aby zaprezentować swą grafikę proszę podać jej adres internetowy (więcej na ten temat w dziale FAQ).
• Temat na który w ciągu 15 dni od daty założenia nie pojawi się odpowiedź może zostać skasowany. Tematy w których od dłuższego czasu nikt się nie wypowiadał mogą zostać skasowane po miesiącu od daty ostatniej wypowiedzi. W obu przypadkach ostateczna decyzja należy do administratora serwisu.
• Akwizytorom oraz sprzedawcom dziękujemy i zapraszamy do działu Reklama.
• Wszelkie linki do towarów wystawianych na aukcjach internetowych będą traktowane jako kryptoreklama a posty je zawierające będą usuwane.
• Jeśli niedopełniłeś warunków rejestracji (brak wymaganych danych osobowych) możesz być prawie pewien, iż Twoje konto zostanie w krótkim czasie zablokowane.
• Jeśli w Twoim Info na Forum pokaże się Użytkownik został wykluczony to znak, że z jakiegoś powodu zostałeś wykluczony z grona użytkowników naszego serwisu. Aby poznać przyczyny takiej decyzji prosimy o kontakt z administratorem serwisu.
• Uwaga! Administrator ma pełne prawo edytować lub kasować bez uprzedzenia tematy lub poszczególne wypowiedzi oraz konta użytkowników. Decyzje administratora nie podlegają dyskusji na forum.
Wszelkie sprawy dotyczące funkcjonowania naszego forum prosimy kierować bezpośrednio do jego administratora. Dyskusje na ten temat na łamach samego forum będą natychmiast usuwane, a konta użytkowników blokowane lub wręcz usuwane.
• Jeśli nie możesz poradzić sobie z prostą sprawą sprawdź wpierw swój biorytm. Może wystarczy tylko trochę odczekać?
• Jeśli dysponujesz czytnikiem kanałów RSS kliknij na znaczek obok, aby dołączyć newsy z naszego Forum  EiS Online Forum - kanał RSS

Jeśli zapoznałeś się z regulaminem i zgadzasz się go przestrzegać wybierz dział forum zawierający tematy, które Cię interesują i śmiało dołącz do dyskusji.

     Przejdź do strony głównej Forum

PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----