EiS na Facebook FanPage EiS na Twitter EiS na YouTube EiS na Google+ EiS News - kanał RSS EiS Forum News - kanał RSS

Ulubiony kiosk EiS
Prenumerata/e-wydania
Status użytkownika
 Nie jesteś zalogowanym/zarejestrowanym użytkownikiem serwisu EiS
       Zaloguj/zarejestruj się

 EiS w grudniu
EiS 12/2017

   Spis treści
   DVD + ONLINE


Poradnik EiS
Poradnik EiS - ZACZNIJ WSZYSTKO OD NOWA!

Spis treściEiS PLUS 5
BEATS & BASS

   Spis treści
   Na płycie DVD


EiS PLUS 6
TWORZENIE MUZYKI W KOMPUTERZE - Praktyczny Poradnik

Spis treściEiS PLUS 7
SPRZĘT DO STUDIA

Spis treści
E-Media EiS

       Strona główna          Konkursy/demowicze          Przyślij nam demo         2015-06

Jakob Sun


  Poprzedni materiał     Jakob Sun    Następny materiał
Zamieszczono: 26.05.2015
Głosów: 1
Ocena: 8
Odsłon: 2547
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać ten materiał. Zarejestruj się

New Begin
"Muzyką zajmuję się bardzo długo. Jestem samoukiem, nie mam wykształcenia muzycznego, a bardzo tego żałuję. Pracuję w programie FL Studio 10. Utwory zawsze zaczynam od skomponowania akordów, to dusza utworu. Później bas i melodie. Sample stosuję tylko do perkusji i efektów typu szumy. Staram się dopieścić każde brzmienie. Na brzmieniu werbla, basu itp. mogę spędzić godziny, aby brzmiało, jak należy. Moim marzeniem jest zawód realizatora, chcę pracować z muzyką".
Kontakt: jakubstoklosa28@gmail.com

 

Jakob SunKayanis: Bardzo zgrabnie. Przemyślałbym jedynie użytą barwę solową – mimo iż charcząca, mało w niej agresji, wydaje się zbyt grzeczną. Poza tym nie jestem przekonany, czy jako utwór całkowicie instrumentalny ta propozycja w pełni się broni – jakieś zaśpiewy tu i ówdzie mogłyby podnieść jej atrakcyjność.
TH: Świetny, przestrzenny numer. W swoim stylu to dobra produkcja. Przeszkadza mi odrobinę brzmienie hi-hatu, przyda się korekcja. Ten instrument, szczególnie w zestawieniu z jasną barwą lead i szumiącym padem pod spodem, drażni uszy – może to zabrzmieć lepiej, bardziej miękko i przyjemnie. Proponuję zlecić mastering osobie, która na co dzień pracuje z taką muzyką i porządnie ukształtuje ostateczną wersję utworu. Poza tym nie mam uwag ani pytań. Jako całość kupuję to nagranie od początku do końca.
GP: Początkowo myślałem że to będzie cover. Niestety, nie jest to La Grande Bellezza. Całość ma potencjał, więc trudno mi krytykować solidność kompozycji, jednak brzmieniowe niedociągnięcia w miksie są rażące. Całość brzmi jak przez dziurkę od klucza. W zasadzie brakuje wszystkiego poza górą od 8 kHz wzwyż. Stąd mój wniosek, że nie najlepiej sprawdziłby się ten miks w klubie. Proponuję podejść do miksu jeszcze raz i uwolnić dół i środek pasma. Mam wrażenie, że są one sztucznie ograniczone na korzyść góry. Moją uwagę zwróciła też partia leadu – czy nie jest zbyt agresywna w brzmieniu? Komentarze: 
kajmanos13 (2015-09-11)
spoko kawałek, ten lead trochę jak piszczałki dla dzieci, może coś bardziej brudnego?Aby dodawać własne komentarze musisz być zarejestrowanym użytkownikiem naszego serwisu.
Zarejestruj się już teraz, to nic nie kosztuje.

PARTNERZY
Studia Nagraniowe i Koncertowe Polskiego Radia  Kancelaria Adwokacka - Damian Kosmala  Polskie Stowarzyszenie Realizatorów Dźwięku  LIVE SOUND & Installation  E-Muzyk.pl
PATRONATY
    Warsaw Electronic Festival     
AVT KORPORACJA
© by AVT Wydawnictwo 2016, All right reserved

----- Account: pp.eis.compl -----